Titles you rated
- Whispering WaterRated ★ 2.5
Crime 101Rated ★ 2.5
Monkey ManRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 3.5
The Bride!Rated ★ 3.5
The Count of Monte-CristoRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0- Unlikely AlliesRated ★ 2.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.0
EternityRated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.5
Under NinjaRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0