Series
Ratings
13
AdolescenceRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0