Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 3.5
Love AffairRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
Miles AheadRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0