Titles you rated
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.5
QueerRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.5
Time Still Turns the PagesRated ★ 3.0
RachelRated ★ 4.0
Millennium MamboRated ★ 4.5- The Final SemesterRated ★ 3.5
My Little OneRated ★ 4.0- Prayer of the IsleRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 0.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0