Titles you rated
ThirstRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0- Love VillainRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
SoulRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0