Series
Ratings
19
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0