Movies
Ratings
226
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 1.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0