Movies
Ratings
219
Begin AgainRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
Let's Go to PrisonRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0