Series
Ratings
36
Solo LevelingRated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Dan Da DanRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 0.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Racket BoysRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0