Movies
Ratings
143- Whispering WaterRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Kokuhaku -CONFESSION-Rated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.5