Movies
Ratings
43
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0- P1HRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.5
MotherhoodRated ★ 1.0
WickedRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.5