Movies
Ratings
447
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 5.0
ListRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
La lunaRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
There's Something About MaryRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Machete KillsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Blinky™Rated ★ 4.5
Team DarrylRated ★ 3.0
Team Thor: Part 2Rated ★ 3.5
Team ThorRated ★ 3.5