Series
Ratings
30
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0- Gag ConcertRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Little Witch AcademiaRated ★ 4.0
Ninja Hattori-kunRated ★ 4.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5