Movies
Ratings
105
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
DuneRated ★ 2.5
Fly Away HomeRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0