Series
Ratings
176
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
- Good PartnerRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
The Golden SpoonRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 3.0