Movies
Ratings
260
Hana and AliceRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 4.0
The Keeper of the Camphor TreeRated ★ 1.5
HoppersRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.5