Movies
Ratings
126
Death ProofRated ★ 3.5
Bonnie and ClydeRated ★ 4.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5- HumintRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.5
OasisRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.5