Titles you rated
After the RainRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0