Movies
Ratings
267
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Man Who LaughsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5