Movies
Ratings
405
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
MontageRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0