Titles you rated
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0