Movies
Ratings
734
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 2.0
Red CarpetRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
NeighborsRated ★ 4.0
Beautiful CreaturesRated ★ 3.0- Almost CheRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 2.5