Movies
Ratings
1208
Project Hail MaryRated ★ 4.0- HumintRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Devils StayRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5