Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Divine FuryRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
InfiniteRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mongol: The Rise of Genghis KhanRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 4.0