Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 3.0
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 4.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5
I WishRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5