Series
Ratings
68
First LoveRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- OperavoxRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.5