Movies
Ratings
418
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Kinky Boots: The MusicalRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
Quiz LadyRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0