Movies
Ratings
20
CloserRated ★ 0.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
CarolRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Two Night StandRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
The PlanRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0