Titles you rated
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.5
By the StreamRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
AmikoRated ★ 4.0
Plan 75Rated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 4.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
A ManRated ★ 3.5