Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0- GentlemanRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5- Run to the WestRated ★ 1.0
- The UglyRated ★ 4.0
- HumintRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Inseparable BrosRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
The VillagersRated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0