Titles you rated
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0