Titles you rated
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Complete UnknownRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
Riverside MukolittaRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 4.0
BAKA's IdentityRated ★ 2.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0