Series
Ratings
68
My Father is StrangeRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Asuka High School March!Rated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 4.0