Movies
Ratings
158
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The CallRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0