Titles you rated
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Surely TomorrowRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5