Series
Ratings
21
The WhirlwindRated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Murder MindfullyRated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.0
Alias GraceRated ★ 4.5