Series
Ratings
20
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0