Series
Ratings
12
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Make a Woman CryRated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.5