Movies
Ratings
157- The UglyRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
TogoRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0