Movies
Ratings
102
The ChaserRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0