Movies
Ratings
1136
SinnersRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Black BagRated ★ 3.5
Two Distant StrangersRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5