Series
Ratings
16
High KickRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 3.5