Movies
Ratings
385
FlightRated ★ 0.5
AkiraRated ★ 4.5
The Dead Don t DieRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.0
It ComesRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Lords of DogtownRated ★ 3.0
The EmploymentRated ★ 3.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Opening Closing ForgettingRated ★ 2.0
The Man Who Killed Don QuixoteRated ★ 3.0
Fahrenheit 11/9Rated ★ 3.5
The Chrysanthemum and the GuillotineRated ★ 3.5
Beautiful DaysRated ★ 2.0
DogmanRated ★ 3.5