Movies
Ratings
280
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
FAQRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0