Movies
Ratings
38
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 2.5
PresenceRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
The Running ManRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
HimRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
In My SkinRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 0.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Strange DaysRated ★ 4.0