Series
Ratings
73
The LegendRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
BloodRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0