Movies
Ratings
153
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.5
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 2.5
Our School E.TRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0