Movies
Ratings
28
The IncrediblesRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
CliffhangerRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.0