Titles you rated
PerformerRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
DevsRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0- 스타의 사랑Rated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.5
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
HollywoodRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0