Movies
Ratings
484
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0